• Slide01
  • Slide03
  • Slide04
  • Slide07
  • Slide08
  • Slide09
  • Slide10
  • Slide11
  • Slide12
 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
 

 

 
 
Skype Me™!

Zaufanie zbudowane na doświadczeniu


Projekty


Podróż przez Florydę


Golf w pięknym otoczeniu przez cały rok


Wspaniała przyroda i przepiękna pogoda przez cały rok sprawia, że Floryda jest najchętniej odwiedzanym przez golfistów stanem w USA, gdzie mogą rozgrywać profesjonalne turnieje lub też po prostu zrelaksować się podczas gry wśród grona znajomych. Floryda przyciąga również graczy z zagranicy, którzy chętnie wynajmują nieruchomości przy polu golfowym i w komfortowych warunkach, niezależnie od pory roku doskonalą swoje umiejętności.

 

 

Na Florydzie znajduje się prawie 1200 pól golfowych o różnym stopniu trudności, dostosowanych to zróżnicowanych umiejętności i potrzeb. Gracze mogą wybierać pomiędzy polami golfowymi z 18 dołkami, aż po 36 dołkowe pola, położone wśród subtropikalnej roślinności, z naturalnymi jeziorkami, białym piaskiem i doskonale utrzymaną trawą. Wiele z tych pól golfowych znajduje się wśród osiedli mieszkalnych, gdzie mieszkańcy mają pełne członkostwo i mogą dotrzeć na pole na piechotę lub pokonując krótką trasę wózkiem golfowym.

 

 

Znany projektant pól golfowych Artur Hills, stworzył wiele uznanych pól golfowych na całym świecie m.in. na Florydzie, gdzie na osiedlu RiverStrand w Bradenton, zaprojektował pole golfowe doceniane przez cały rok przez właścicieli nieruchomości i ich krótkoterminowych najemców. Z kolei Greg Norman zaprojektował pole golfowe ChampionsGate położone na osiedlu mieszkaniowym w Orlando, gdzie odbywa się wiele krajowych i międzynarodowych turniejów golfowych. Golfiści cenią sobie również pole golfowe w Treviso Bay w Naples.

 

 

Fantastyczna pogoda i egzotyczna przyroda stworzyły warunki do budowy świetnych pól golfowych na całej Florydzie. Najwięcej pól golfowych pasjonaci golfa mają do wyboru w okolicach Naples, gdzie jest ich 70, w Orlando 50, Kissimee i Lake Buena Vista posiadają 20, Sarasota z Bradenton to kolejne 50 pól golfowych. W Miami i jego okolicach jest blisko 30 pól golfowych, Tampa to kolejne 20, a w okolicy Clearwater i St. Petersburg jest około 10. Dodatkowo gracze w każdym wieku mogą pograć w mini golfa na jednym z wielu pól na Florydzie np. Pirate’s Cove w Orlando, Ace Miniature Golf wTampa lub Congo River w Clearwater. Zakup nieruchomości w tym golfowym raju i późniejszy jej wynajem jest wyjątkowo udaną inwestycją.