• Slide01
  • Slide03
  • Slide04
  • Slide07
  • Slide08
  • Slide09
  • Slide10
  • Slide11
  • Slide12
 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
 

 

 
 
Skype Me™!

Zaufanie zbudowane na doświadczeniu


Projekty


Podróż przez Florydę


Nasze uslugi


Reprezentujemy klientów europejskich i naszym głównym celem jest działanie w ich interesie. Dostęp do aktualnej bazy danych z ponad 16 tysiącami ofert, a także osobiste relacje z deweloperami i firmami budowlanymi sprawiają, że Florida Investment Marketing jest w stanie wybrać dla potencjalnego nabywcy odpowiadającą jego potrzebom i wymaganiom nieruchomość, a także wynegocjować najbardziej korzystne warunki zakupu. Mamy dostęp do obszernej bazy obiektów, powierzchni i cen – od skromnych apartamentów do luksusowych posiadłości nad brzegiem morza.

Dostarczamy „szyte na miarę” oferty. Działamy w zgodzie z prawem USA i stanu Floryda, jak również regulacjami prawnymi krajów pochodzenia naszych europejskich klientów. Upewniamy się, że nasi klienci otrzymają najlepsze usługi w zakresie kredytu hipotecznego w wybranych amerykańskich bankach.

Zapewniamy konsultacje dotyczące nieruchomości, warunków transakcji, kalkulacji dochodu itp., a także doradztwo w zakresie zyskownej odsprzedaży.

Zgodnie z regulacjami stanu Floryda dotyczącymi rynku nieruchomości nabywca nieruchomości nie płaci prowizji pośrednikowi. Oznacza to, że korzystający z naszych usług klient znajduje się w idealnej sytuacji – otrzymując najlepszą usługę, nie płaci za nią. Pomagamy uzyskać najlepszą jakość za najbardziej korzystną cenę, dostarczając profesjonalnych porad dotyczących nieruchomości, jej lokalizacji, potencjalnego zysku, porównania cen, stanu nieruchomości itp.

Prowadzimy dla naszych klientów transakcje koniecznie dla działań w USA: otwieranie rachunków bankowych, zakładanie firm i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, kontrolę i monitoring nieruchomości.

Stworzyliśmy system pozwalający klientowi nabyć lub sprzedać nieruchomość, nie będąc obecnym w Stanach Zjednoczonych. Lokalne biura w Europie i biuro w Stanach Zjednoczonych zapewniają płynny przepływ informacji.

Zapewniamy również usługi prawników specjalizujących się w prawie imigracyjnym, pośredników kredytowych i doradców podatkowych, mających doświadczenie w pracy z cudzoziemcami.

Florida Investment Marketing Inc. współpracuje z renomowanym biurem zarządu nieruchomości w Orlando: Global Resort Homes.

Cenimy sobie zaufanie naszych klientów i długoterminową współpracę.