• Slide01
  • Slide03
  • Slide04
  • Slide07
  • Slide08
  • Slide09
  • Slide10
  • Slide11
  • Slide12
 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button
 

 

 
 
Skype Me™!

Zaufanie zbudowane na doświadczeniu


Projekty


Podróż przez Florydę


Luksusowe nieruchomości, Luksusowe życi


Ciężko pracowałeś i w końcu zasługujesz na luksusowe rozpieszczanie! Nie ma na to lepszego miejsca niż Floryda!

Jeśli szukasz luksusu i wygody to Floryda jest właściwym miejscem dla Ciebie. Pełna słońca Floryda słynie z jednych z najpiękniejszych plaż na świecie, luksusowych ośrodków wakacyjnych oraz wspaniałej pogody przez cały rok.

Począwszy od wielu światowej klasy hoteli jak np. The Breakers w Palm Beach, przez tropikalne wybrzeże Naples, ukryte cuda natury w Bahia Honda Keys, aż po przepiękne szlaki wodne z przejrzystą wodą, wszędzie otaczać Cię będzie luksus.

Ostatnimi czasy Floryda stała się ulubionym miejscem dla znanych i bogatych osobistości, konkurując tym samym z Francuską Riwierą czy Beverly Hills. Pośród nich są m.in. Sylwester Stalone i Jenifer Lopez, którzy oczarowani wspaniałym klimatem, naturalnym pięknem przyrody i wszechobecnym luksusem, wybrali Florydę na swój dom.

 

 

Fisher Island, Singer Island, Weston, Tuscany Reserve w Naples, Breakstone w Coconut Grove i Tidewater Preserve w Bradenton to tylko kilka przykładów luksusowych osiedli mieszkaniowych, gdzie każdy z domów jest indywidulanie projektowany z dokładnością do najdrobniejszych szczegółów.

Poza znanymi na całym świecie lokalizacjami na Florydzie możemy polecić wspaniałe, ukryte perełki Florydy takie jak Jupiter, Daytona Beach, Destin, Walton Beach czy Sanibel.

Pozwól nam pomóc Ci w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Szukasz domu na luksusowym osiedlu mieszkaniowym lub apartamentu w pięciogwiazdkowym condominium?

Znajdziemy nieruchomość, w której będziesz mógł spokojnie cieszyć się wspaniałym życiem na Florydzie. Od wielu lat budujemy owocne relacje z deweloperami i możemy zaproponować najlepsze nieruchomości. Jeśli jednak nie chcesz czekać na wybudowanie swojego domu marzeń, możemy zaoferować pełen przekrój domów wolnostojących, domów w zabudowie szeregowej i apartamentów z rynku wtórnego.

Dostarczymy Ci nieruchomość o jakiej marzysz.